Nabízené služby

Našim klientům nabízíme profesionální a komplexní servis a podporujeme individuální přístup
ke komunikačním potřebám. Postaráme se o to, aby značka či firma klienta byla lépe vidět i slyšet. Navrhneme co, kde a jak komunikovat. Najdeme příležitosti, při kterých klient nejlépe zasáhne svou cílovou skupinu a doručí jí sdělení, na kterém záleží. Získáme pozornost zákazníků tehdy,
když se rozhodují o nákupu.

Cílem společnosti je vždy spokojený klient, který v nás vložil důvěru.

Produkce

Kompletně produkčně zabezpečujeme filmovou výrobu všech formátů, realizujeme výrobu televizních reklamních spotů a firemních prezentačních dokumentů.

Každý projekt vzniká za aktivní spolupráce s klientem. Účastníme se na mnoha úspěšných filmových projektů a spolupracujeme se zahraničními produkčními společnostmi, týmem profesionálních režisérů a dalších tvůrců filmu

Komunikace a PR

Strategické poradenství v oblasti public relations je zaměřeno hlavně na vyhledávání a realizaci komunikačních příležitostí a vytváření komplexních komunikačních programů. Zhodnotíme možnosti našich klientů a navrhneme využití všech komunikačních příležitostí pro posilování obchodních vztahů s jejich zákazníky.

Zajišťujeme:

 • Měření účinnosti PR aktivit
 • Poradenství v oblasti interní komunikace
 • Vyhledávání komunikačních příležitostí
 • Vyhledávání sponzorských příležitostí
 • Vztahy s investory, akcionáři, výroční zprávy
 • Vztahy s obchodními partnery
   

Eventy

Poskytujeme kompletní servis a jsme schopni realizovat náročné představy našich klientů. Můžete nás využít od poradenství v dané oblasti přes koncepci akce až k samotné realizaci eventu. Podle zadání klienta zpracujeme originální koncept a scénář akce. Soustředíme se na každý detail tak, aby podporoval klientovu vizi. Jdeme do hloubky, nestačí nám odvést průměrnou práci. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky z řad producentů, režisérů, kreativců, grafiků, copywriterů i scénáristů. I vaše akce bude jedinečná show.

 

Naše zkušenosti

 • festivaly
 • koncerty mezinárodních hvězd
 • sportovní akce
 • golfové turnaje
 • firemní akce a oslavy
1.11. 2016

Špindl SkiOpening 2016

Celodenní lyžování jen za 190 Kč!

Tradiční zahájení zimní sezóny ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Čeká na vás bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na soutěže, hry, skákací hrad a výstoupení kapely Pískomil se vrací. Večerní program oživí koncert na sněhu v podání Marka Ztraceného a Beatles revival, unikátní tanec roleb - Käsbohrer show a hlavně příjemná atmosféra spojená s příchodem nové sezóny.

Skiareál nabízí v rámci SkiOpeningu celodenní lyžování na 10. a 11. 12. 2016 jen za 190 Kč! Pouze při nákupu skipasu přeswww.gopass.cz

V rámci Skiopeningu se také můžete těšit na první zastávku oblíbeného amatérské závodu pro veřejnost S ČT sport na vrchol.

6.6. 2016

Špindl Bike Park bude hostit letošní Marosanu

Ikona českého Downhillu,  několikásobný mistr ČR v Downhillu i ve Světovém poháru ve Four Crossu a Mistr Evropy v Dual slalomu Michal Maroši se v těchto dnech podílí na stavbě vylepšeného Špindl Bike Parku. Po dvou letech se tak milovníci budou moci opět vydat na 6 tratí o celkové délce 13 kilometrů. Novinkou v Bike parku v areálu Svatý Petr bude i SLOPE STYLE.